top of page

Kilka słów
o firmie
TRANS-WEK

Przedsiębiorstwo Trans-Wek działa na europejskim rynku od 1990 roku. Od początku istnienia podstawą działalności był transport krajowy i międzynarodowy.

Tabor_trans-wek.jpg

Doświadczenie
i kwalifikacje kierowców

Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia. Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie. Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony - OC Przewoźnika, tzw. OCP.

Co wyróżnia TRANS-WEK na rynku?

To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych, co potwierdzają:

ISO_9001_colour_en_edited.png

Certyfikat
ISO 9001:2015

Certyfikat ISO pomaga sterować działaniami wykonywanymi przez naszą firmę. Przyczynia się do zwiększenia jakości oferowanych usług transportowych.

NAKLEJKA-EURO-6-norma-ADR-CZYSTOSC-SPALIN-TIR-16cm (1).png

Norma Euro 6

Większość naszego taboru spełnia najwyższe europejskie standardy emisji spalin.  Przyczyniając się do generowania mniejszych kosztów zewnętrznych transportu. 

Logo GDP ENG_edited.png

Certyfikat GDP

Certyfikat dobrych praktyk dystrybucyjnych (GDP) potwierdza, że spełniamy wszystkie niezbędne wymagania do świadczenia usług artykułów farmaceutycznych

Tabor firmy TRANS-WEK

Jesteśmy firmą transportową posiadającą bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe gwarantowały Państwu pełną kompleksowość. Od 1992 roku jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Co ważne, nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym (Norma Euro 6).

Tabor_trans-wek2.jpg
Tabor_trans-wek3.jpg

Zaufanie klientów

W podejmowanych działaniach jesteśmy niezawodni! My wiemy jak jeździć! Dbamy o bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym -
w kraju, jak i na drogach europejskich - sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług.
Cieszymy się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług! Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zlecenia.

Prezentacja naszego taboru

Dysponujemy 65 zestawami pojazdów, w tym naczepami typu MEGA oraz chłodniami w pełni przystosowanymi do przewozu ładunków niebezpiecznych. Posiadamy zestawy o dużej kubaturze oraz ładowności do 24 ton, z możliwością jednorazowego załadunku do 34 euro-palet. 
Tabor którym dysponujemy spełnia wszystkie potrzebne normy. Dbamy o nasze pojazdy wykonując systematyczne obsługi. Wszystkie usterki usuwamy na bieżąco, aby zminimalizować ryzyko awarii. 

Tabor_trans-wek4.jpg
Renault_transwek.png

Mniejsza ładowność 

Nasza firma przewidziała dla Państwa dyspozycji  Renault Master Plandeka
z pojemnością aż 8 europalet. Dzięki mniejszym wymiarom pojazdu jesteśmy w stanie dostarczyć ładunek w każde możliwe miejsce! 

Z kim współpracujemy?

Realizacja zleceń transportowych opiera się głównie o stałe współprace na eksport i import z wieloletnimi kontrahentami. Do których należą:

Zrzut ekranu 2022-09-19 212024.jpg
Zrzut ekranu 2022-09-30 172415_edited_edited.png
Zrzut ekranu 2022-09-19 212235.jpg
Zrzut ekranu 2022-09-19 212443.jpg
bottom of page