Firma TRANS-WEK działa na europejskim rynku od 1990 roku.

 Od początku istnienia podstawową działalnością

jest transport krajowy i międzynarodowy.

 

 To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego, to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2015 oraz Dobra Praktyka Dystrybucyjna (GDP).

Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że kiedy oni codziennie wyruszają w trasę, my mamy pewność realizacji Państwa zamówienia.

Nasi spedytorzy są z nimi w stałym kontakcie. Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego towar jest ubezpieczony – OC Przewoźnika, tzw. OCP.

Jesteśmy firmą transportową posiadającą bardzo bogaty i rozbudowany tabor, by świadczone przez nas usługi transportowe gwarantowały Państwu pełną kompleksowość.

Od 1992 roku   jesteśmy  członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

 

Co ważne, nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym (normy EURO 6).

W podejmowanych działaniach jesteśmy niezawodni!

My wiemy jak jeździć! Dbamy o bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie w transporcie drogowym – w kraju, jak i na drogach europejskich – sprawia, że mogą się Państwo czuć komfortowo, korzystając z bogatej gamy naszych usług .

 

W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów w kraju, jak również za granicą. Stawiamy na jakość świadczonych usług!

Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania.

 

Firmę tworzy młody, prężny, kreatywny zespół, który nie boi się zmian

i chętnie stawia czoło nowym wyzwaniom.

Dla nas nie ma trudnych zadań !!!

Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła,

które z pasją zamieniamy w czyn!

 

Nasi pracownicy to wyszkoleni ludzie, którzy razem z nami tworzą pejzaż naszej firmy. Jakość i profesjonalizm to nasze motto!

Nie boimy się wyzwań!

 Sprostamy każdemu z nich. Skutecznie!